Maj 22, 2017

Tłumaczenie CV

Jeżeli są Państwo zainteresowani zleceniem tłumaczenia CV na język angielski, niemiecki, francuski, zachęcamy do przesłania dokumentu do bezpłatnej wyceny.

tłumaczenie CV angielski, niemiecki

Prześlij pliki do wyceny

 

Curriculum vitae i list motywacyjny to forma autoprezentacji naszej osoby i pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą lub rekruterem. Niestety CV w języku polskim to dziś za mało. Konieczność przygotowania dokumentów aplikacyjnych w języku obcym (np.angielskim, niemieckim, francuskim) to obecnie wymóg nie tylko dla osób aplikujących na stanowiska w firmach międzynarodowych, czy ubiegających się o pracę za granicą. Coraz częściej również polskie firmy oczekują od kandydatów przesłania CV nie tylko w języku polskim, ale również w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim.

Ile to kosztuje?

Tłumaczenie CV nie wymaga tłumaczenia uwierzytelnionego – usługę nie tylko wygodnie możemy zlecić przez Internet, ale i gotowe tłumaczenie otrzymamy na naszą skrzynkę e-mail. Sam koszt tłumaczenia dokumentu nie jest wysoki, gdyż zazwyczaj jego objętość nie przekracza, i zresztą nie powinna przekraczać, 2 stron formatu A4. Cena tłumaczenia CV zależy nie tylko od języka docelowego, ale również od zawartości słownictwa specjalistycznego. Kiedy staniemy przed koniecznością przetłumaczenia dokumentu, a nasza znajomość języka okaże się niewystarczająca, zdecydowanie warto zamówić profesjonalne tłumaczenie. Błędnie przetłumaczone CV na samym wstępie jedynie nas zdyskwalifikuje i narazi na śmieszność. Z kolei raz profesjonalnie przetłumaczony dokument możemy później wykorzystać aplikując na kolejne stanowiska.

 

WycenaPrzesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zlecenia i akceptujesz nasz regulamin.

error: Content is protected !!